Další zajímavé odkazy
Stověžatá matička, sháníte byt v Praze? Jednoduchá pomoc Pronájem bytu Praha. Pokud chcete jet na dovolenou už zítra, klikněte a vyberte si z naší nabídky last minute djerba

Prodej rozestavěné rezidence v Horním Štěpánově, okr.Prostějov

Číslo zakázky: 07-3409
Adresa nemovitosti
Obec – Město: Horní Štěpánov
Část obce: Horní Štěpánov
PSČ: 798 47
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Stát: Česká Republika
Cena: 14 000 000 Kč
za nemovitost

Prodej rozestavěné rezidence v obci Horní Štěpánov okr. Prostějov. Rezidence disponuje úctyhodnou výměrou zastavěné plochy cca 800 m2, celkovou užitnou plochu pak tvoří více jak 1.375 m2.

Nemovitost přímo vybízí k dostavbě na ubytovací zařízení s možností relaxace u vnitřního, vyhřívaného bazénu pro majetnější klientelu z oblasti golfu, nebo na firemní rekreační zařízení.
Obec Horní Štěpánov je situována uprostřed krásné přírody Drahanské vrchoviny. Objekt budovy je orientován jihozápadně, postavený na svažitém, oploceném pozemku o výměře 21.800 m2 na okraji obce. Půdorys budovy ( 1.NP) je projektován do tvaru písmene H jehož střední část tvoří prostorná vstupní hala o výměře cca 100 m2 a vnitřní krytý bazén o rozměrech 17 x 5m s objemem vody cca 150 m3.

V pravé části budovy je umístěna kuchyně s jídelnou o velikosti 48 m2, zimní zahrada 16 m2, obývací pokoj 50 m2, pracovna 24 m2, soc. zařízení a garáž pro dva vozy. V levé části budovy je umístěno fitcentrum 22 m2, sauna 10 m2, 2 ložnice včetně koupelen a WC. 1. ložnice má 38 m2, 2. ložnice včetně koupelny a WC 64 m2.

Dále jsou v tomto křídle prostory (místnost) pro domovníka, kotelna, prádelna a garáž pro zahradní techniku. 2.NP nabízí opět prostornou halu ve střední části budovy, ze které je možné nahlížet průhledem do bazénové části. Dále je v této části budovy umístěna strojovna VZT pro bazén a místnost herny. V levé části 2.NP jsou tři ložnice o výměře 20, 20, a 38 m2 s příslušným soc. zařízením ke každé z nich o výměře 12, 12 a 9 m2. V pravé části 2.NP je k dispozici větší zateplený půdní prostor vhodný pro různé společenské akce.

Rozsah provedených prací : Rezidence je ve stavu hrubé stavby vč. zastřešení, dále jsou provedeny rozvody el. instalace, UT, vody a topení. Rovněž jsou provedeny vnitřní omítky téměř v celém objektu a osazeny výplně okenních otvorů.

Na pozemku je vyhloubena vlastní studna, k objektu přivedena obecní voda, plyn a elektřina přípojkami v délce cca 300 m dlouhými. Dále jsou provedeny vrty pro tepelná čerpadla v celkové délce (hloubce) 550 m. Tato hloubka vrtů umožňuje výkon 55 kW (10m =1 kW). Dešťová i splašková kanalizace jsou rovněž provedeny.

Okolí : v srdci přírodního parku Řehořkovo-Kořenecko, nedaleko Paprče, jednoho z nejvyšších bodů Drahanské vrchoviny, je unikátní, rozsáhlé golfové hřiště. Golfové hřiště Leží na okraji intravilánu obce Kořenec, cca 4 km lesem od rezidence, 10 km od Boskovic, 25 km od Blanska, necelou hodinu jízdy z Brna cca 47 km, asi 25 minut jízdy z Prostějova a o něco déle z Olomouce. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody, které vyniká vyjímečnou členitostí terénu. Je to místo poskytující nebývalý rozhled na malebnou scenérii Drahanské a Českomoravské vrchoviny s čistým ovzduším v panensky nedotčené přírodě, bez průmyslové zátěže. Klub Sokrates Golf & Country Club byl založen v lednu 1998 a od dubna 1999 je registrovaný v České golfové federaci a v European Golf Association. V současnosti je hotové a znormované 18ti jamkové hřiště, cvičná louka, putting a chipping green, cvičné bankry a klubhaus. Mistrovské 18ti jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.

V blízkosti Horního Štěpánova je nepřeberná nabídka přírodních, sportovních, turistických, kulturních a zábavných příležitostí např.: Moravský kras patřící mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě s Punkevní jeskyní, Kateřinskou jeskyní, Sloupsko-Šošůvskými jeskyněmi, prehistorickým nalezištěm s jeskyní Kůlnou nebo prohlídkou dna propasti Macochy.

Ke kulturním zážitkům patří bezesporu návštěva unikátního kostela ve Křtinách – monumentální památky vrcholně barokní architektury z let 1728 – 1750 mistra Jana Blažeje Santiniho.

Dostupnost : dobrá dostupnost autem ze silnice č. 373 Boskovice – Litovel, nebo ze silnice č.18 Prostějov – Boskovice. Letecky : ve vzdálenosti cca 23 km je Letiště Stichovice, které po dohodě umožňuje přistání všech typů jedno a dvoumotorových sportovních letadel. Jedná se o neveřejné vnitrostátní letiště, což znamená, že je třeba přistání vyžádat.

Doporučení : doporučuji pro klienta, který hledá pro svou rodinu a své nejbližší přátele místo klidu a relaxace v krásné přírodě, nebo naopak mohu doporučit pro klienta, který hledá místo pro aktivní relaxaci, sportovní vyžití, turistiku a zábavu.

Součásti budovy: kotelna, dílna, půdní prostor, prádelna, balkon, vnitřní bazén
Doprava: Silnice
Elektřina: 230 V, 380 V
Kabelové rozvody: Telefon
Odpad: kanalizace, čistička odpadních vod
Parkování: parkování u objektu, parkoviště, dvojgaráž, garáž pro více vozidel
Plyn: plynová přípojka
Podlaha: betonová
Pozemek: pozemek svažitý, pozemek v horách, pozemek je oplocený
Inženýrské sítě: inž. sítě jsou již na pozemku, Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Schodiště: dřevěné, Zábradlí – dřevěné
Topení: Ústřední – tepelné čerpadlo
Voda: vlastní studna, vodovodní přípojka, rozvod studené a teplé vody
Občanská vybavenost Pošta
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Umístění objektu: okraj obce
Počet podlaží: 2
Typ zařízení: Ostatní rekreační objekty
Druh objektu: cihlová
Okna: eurookna
Střecha: bramac
Stav objektu: ve výstavbě (hrubá stavba)
Poloha objektu: samostatný
Užitná plocha: 1 375
m2
Zastavěná plocha: 800
m2
Plocha parcely: 21 800
m2
Užitná plocha v podkroví: 800
m2
Plocha teras: 200
m2

Volejte prosím Jiří Herník 724 344 252

Čelní pohled
Pravá část budovy
Zadní pohled
Zadní pohled celkový
Levá část budovy
Letecký snímek objektu
Vstupní hala
Vstupní hala ze vnitř
Bazén
Vnitřní bazén
Bazén
přístup do 2.NP
Pohled k budoucímu schodišti
Hala ve 2.NP
Mistnost ve 2.NP
Místnost ve 2.NP
Podkrovní mistnost
Zateplený půdní prostor
Pohled na související pozemek
Výhled do krajiny
Výhled do krajiny
Obslužná komunikace
Parametry letiště Stíchovice
Let. snímek prcely
Let. snímek parcely
Golfové hřiště Sokrates
Uvítání obce Kořenec
Naváděcí systém
Uvítací totem_Club SOKRATES
Club SOKRATES
Parametry jedné z jamek
Hráči na hřišti
Hráči
Pohled do hřiště
Hráči hodnotící herní situaci
Hráči debatující
Ukončení hry
Hráči přemísťující se
Zaplněné parkoviště Golfu

Volejte prosím Jiří Herník 724 344 252

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Dle data
Kontakt
Pokud máte zájem o informace či prohlídku některého objektu, kontaktujte mne prosím na tel. čísle:
724 344 252

Jiří Herník
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist